سایت شویندگان shooyandegan.com به عنوان مرجعی برای انتخاب تجارت ها و صنایع مرتبط با نظافت و شستشو در سال 96 با تیمی از برنامه نویسان و متخصصین IT با تجربه کار خود را آغاز کرده است. هدف از راه اندازی شویندگان ایجاد مکانیست برای اتصال تجارت ها و مشتریان و همچنین نقد و بررسی و ارایه نظرات کاربران بر روی آنها می باشد. ثبت آگهی در شویندگان و استفاده از خدمات آن رایگان می باشد.


how-it-works-1

1. مشتریان خود را افزایش دهید!

با ثبت آگهی در شویندگان مشتریان خود را به طور روزافزون افزایش دهید. شویندگان فضای مناسبی برای ثبت تجارت شما در اختیارتان قرار می دهد و ثبت نام در آن هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت! با ثبت آگهی در شویندگان در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرید!

ثبت آگهی در شویندگان →


how-it-works-2

2. دیده شوید!

شویندگان دارای قدرت بالا در موتورهای جستجو می باشد و همچنین در زمان های حساس سال ( مثلا اسفند ماه برای قالیشویی ها) اقدام به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی بزرگ می نماید و به این ترتیب بازدید کنندگان بسیاری را به سایت می کشاند که سبب هرچه بیشتر دیده شدن تجارت شما خواهد شد.

 


how-it-works-3

3. بیشتر مشتری بگیرید!

شویندگان میتواند در راه پیشرفت تجارت شما کمک بزرگی برایتان باشد! جهت مشاوره در حوزه ی بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما →


 

Ready to reach all of the people who matter most to your business?

Add Your Lising Now